Terapeutický přístav

Psychoterapie má smysl pro každého

Naše služby

logo_terapeuticky_pristav

Poskytujeme dostupnou psychoterapii a spolu s tím podporujeme mladé psychoterapeuty v jejich začátcích. Rozšiřujeme povědomí o péči o duševní zdraví a nabízíme konzultace, které Vám pomůžou se zorientovat v tom, co potřebujete.

logo Paluba

Multidisciplinární vzdělávací centrum z oblasti pomáhajících profesí, v rámci kterého se zaměřujeme na seberozvoj, odbornost a získávání nových dovedností. Snažíme se o vytvoření malé komunity, kde budou lidé společně sdílet čas, prostor a zkušenosti.

Logo_WillowTherapy_Color_Final_Text_pruhl

Chceme rozšiřovat obzory veřejnosti v oblasti skupinové psychoterapie a vytvořit tak bezpečný prostor pro setkávání těm, kteří by byli rádi sami sebou spolu s druhými. Otevíráme celou řadu různorodých skupin se specifickým zaměřením.

Kontakty

Pokud máte zájem o informativní konzultaci nebo individuální terapii, případně pokud máte zájem přidat se k nám do týmu nebo máte jakýkoliv dotaz, kontaktujte nás na:
terapeutickypristav@gmail.com

Pokud máte zájem o naše přednášky, kontaktujte naši Palubu a Markétu Jančovičovou:
vcpaluba@gmail.com

Pokud máte zájem o naše psychoterapeutické a jiné skupiny, kontaktujte Veroniku Macovou z Willow therapy:
veronika@willowtherapy.cz


Bankovní spojení s námi

115-8544910287/0100

Kde kotvíme

Bruselská 266/14 
Vinohrady
Praha 2
120 00

Sídlíme ve čtvrtém patře, kde máme tři kanceláře – Knihovu, Zahradu a Skupinu, navržené přesně pro Přístav architektem Pavlem Uličným a Jitkou Pospíšilovou. Místnosti jsme si nechali navrhovat tak, abychom v nich měli pocit, že i když pracujeme, máme v nich dovolenou a cítili se v nich útulně. To samé chceme i pro Vás. Můžete si v každé vybrat typ osvětlení, typ sezení a při příchodu typ nápoje, který bude nejvíce ladit Vašemu rozpoložení.

Řehořova 33
Žižkov
Praha 3
130 00

Naše původní kotviště je na Žižkově v ulici Řehořova 39 v Prostoru 39. Toto unikátní komunitní místo, má úžasnou atmosféru, spojuje umělce, tvůrce i nejrůznější organizace. Celý dům je velký, dají se v něm pořádat skupiny, workshopy, najdete zde i pohybové studio či tiskařskou dílnu. Součástí celého objektu je taktéž kavárna, kde si můžete zkrátit čas při čekání na terapii.

Fotky našich prostor