logo Paluba

Přednášky

Přednáškové cykly pro každého

Přidejte se k nám a nastupte na palubu nových vědomostí, dovedností a zkušeností.

Rádi bychom vytvořili kolem oboru pomáhajících profesí komorní skupinu lidí, kteří se v tomto oboru budou chtít nadále vzdělávat, setkávat se a diskutovat nad problematikou, která nás denně v našich praxích obklopuje. Rádi bychom se stali vašim lodním průvodcem ve vzdělávání a proto nabízíme možnost účastnit se našich přednášek, workshopů a seminářů. Harmonogram našich akcí naleznete níže na této stránce.

Odborné přednášky jsou u nás prostorem pro získávání nových nebo prohloubení vlastních znalostí z oboru.
Přednáška má mít odbornou hodnotu, její trvání se pohybuje mezi 1 – 1,5 hodiny a je pořádána pro 20 účastníků. Témata se prolínají celým spektrem oboru pomáhajících profesí. Cena jednotlivého vstupu na přednášku je 350 Kč, cena přednášek na celý semestr je 1.500 Kč (5x vstup na přednášku během celého semestru).

Praktické workshopy se zaměřují na získání nových dovedností, užívání neobvyklých metod a zdokonalování jejich použití v praxi. Cílem je především seznámení účastníků s teorií, obsahem a zkoušením si metod na vlastní kůži.
Workshop má mít praktickou hodnotu, jeho trvání se pohybuje mezi 2 – 2,5 hodinami a je pořádán pro 10 účastníků. Témata se prolínají celým spektrem oboru pomáhajících profesí. Cena jednotlivého vstupu na workshop je 550 Kč, cena workshopů na celý semestr je 2.500 Kč (5x vstup na workshop během celého semestru).

Seberozvojové semináře mají za účel prohloubení poznání sebe sama, poskytují prostor obrátit pozornost ke svému fungování ve světě a rozvinout vlastnosti, ve kterých si nejsme tak jistí. Jedná se o rozvoj vlastního já, upevňování se ve svých emocích a zaměření se na to, kým doopravdy jsme.

Seminář má mít seberozvojovou hodnotu, jeho trvání se pohybuje mezi 2 – 2,5 hodinami a je pořádán pro 15 účastníků. Témata se prolínají celým spektrem oboru pomáhajících profesí. Cena jednotlivého vstupu na workshop je 400 Kč, cena workshopů na celý semestr je 1.750 Kč (5x vstup na seminář během celého semestru).

Souhrnná cena na celý semestr se vstupy na veškeré akce je 4.550 Kč.

Veškeré naše akce se uskuteční vždy v úterý a to od 18 hodin. Naleznete nás na adrese Bruselská 14, kousek od Náměstí míru. Sídlíme ve čtvrtém patře, zvoňte, prosím, na zvonek Terapeutický Přístav. Bude pro vás připraveno malé občerstvení, káva, čaj a voda. Prosíme, nezapomeňte sebou přinést elektronické potvrzení o registraci na akci.
Pokud by vám chyběly nějaké informace, témata, na která byste se rádi zaměřili nebo byste chtěli přednášet, napište nám a my se pokusíme vám vyjít vstříc. Budeme rádi za každý nový podnět, který by mohl vést ke zlepšení našich služeb.

Aktuální harmonogram

Podpalubí

Kontakt

Děkujeme za vaši přízeň a nebojte se nám ozvat, pokud budete něco potřebovat. Těšíme se na vás.

Kontaktní osoba
Mgr. Markéta Jančovičová

Telefon
+420730541947

Email
vcpaluba@gmail.com

Bankovní spojení s námi

115-8544910287/0100
(Při platbě, prosím, vždy uvádějte své jméno a zvolenou akci, na kterou se registrujete.)

Jak se k nám dostanete

Bruselská 266/14 
Vinohrady
Praha 2
120 00

Naleznete nás na adrese Bruselská 14, kousek od Náměstí míru. Sídlíme ve čtvrtém patře, kde se kromě přednáškových cyklů uskutečňují také terapeutická sezení s našimi terapeuty. Naše prostory jsou velmi originální a snažíme se navodit příjemnou atmosféru, aby se zde našim klientům i nám příjemně spolupracovalo.